ZABAWA KARNAWAŁOWA

6 lutego 2020 roku uczniowie Zespołu Oświatowego w Skibniewie bawili się podczas Zabawy karnawałowej, którą rozpoczęły dzieci z przedszkola i klas edukacji wczesnoszkolnej. Starsi uczniowie zakończyli zabawę wieczorem. Młodsze dzieci prezentowały się w pięknych strojach karnawałowych. Uczniowie wzięli udział w przygotowanych dla nich konkursach, które uatrakcyjniły zabawę. Za udział w konkursach wszyscy dostali drobne upominki ufundowane przez sklepik szkolny. Oprawę muzyczną zapewnili jak zwykle uczniowie klasy VIII, Bartosz Skonieczny i Kacper Retko.

Rada Rodziców przygotowała dla uczniów oraz grona pedagogicznego kanapki i ciasto, za co serdecznie dziękujemy!

Zabawę uznajemy za bardzo udaną. Dała nam wiele radości i wytchnienia od codziennych obowiązków.

Iwona Benedykciuk
Małgorzata Patejko